€ 2000/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z napojami Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lipca 2019 04:17

Oferujemy zatrudnienie w hurtowni z Essen dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz praca w Niemczech na magazynie z napojami przy zbieraniu zamówień na paletach.

Stanowisko: Pracownik magazynu z napojami

Miasto: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: 2000 euro miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie z napojami
  • obowiązkiem będzie wykonywanie prac pomocniczych ułatwiających codzienne, sprawne funkcjonowanie hurtowni – wydawanie towaru, kompletowanie zamówień, układanie zgrzewek na paletach, transport towarów wewnątrz magazynu
  • dbanie o porządek na magazynie oraz w dokumentach
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • dobra sprawność fizyczna
  • wysoka motywacja i chęć rozwoju

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • ulgi pracownicze – np. tanie obiady, kartę wejścia na basen itp.
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę próbną na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • odpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • liczba szkolenia pracownicze

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/07/2019″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 6945d2b60ca85673

4 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z napojami Essen”

  1. Witam jestem zainteresowany oferta pracy niestety brak adresu e-mail do przesłania cv

  2. Damian_Edyta na 24 lipca 2019 @ 11:31

    Witam, jestem zainteresowany podjecia pracy od zaraz kontakt e-mial: max.d@wp.pl telefoniczny 513058210

  3. piotrpdf na 25 lipca 2019 @ 15:52

    Witam, jestem zainteresowany 786 975 550

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.