€ 1900/mc brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie ze słodyczami Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 lutego 2019 06:24

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni słodyczy. Oferta z Berlina skierowana do Polaków także bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i ich pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 1900 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Termin: od zaraz

Opis zadań:

  • praca na magazynie w hurtowni ze słodyczami w Berlinie
  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie kompletowanie zamówień, obsługa skanera ręcznego, przygotowywanie towarów do wysyłki, współpraca z innymi działami, generowanie listów przewozowych oraz rozładunek i załadunek

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dużym atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • rzetelność
  • zaangażowanie
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki i pomoc w pierwszych dniach
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy zgodnie ze standardami niemieckimi
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • możliwość podjęcia zatrudnienia również dla par
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt to 200 euro za miesiąc od osoby lub 300 euro miesięcznie od pary

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: magazyn-ze-słodyczami/02/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-ze-slodyczami-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 7705c6dc7b8c03da

6 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie ze słodyczami Berlin”

  1. SewerynKry na 21 lutego 2019 @ 09:39

    witam, wysłałem do Państwa maila. Proszę o odpowiedź. (sewo905@wp.pl)

  2. rafik97xd na 21 lutego 2019 @ 20:14

    Witam. Jest nas 4 osoby. Jestesmy zainteresowany. Prose o kontakt +48667150346

  3. monikaabramowicz76@wp.pl na 22 lutego 2019 @ 10:30

    Witam, jestem zainteresowana. Proszę o kontakt

  4. alanowsky.pl na 25 lutego 2019 @ 20:09

    witam jestem zainteresowany mam j.angielski b.dobry j.niemiecki slaby ucze sie… doswiadczenie z magazynami np na lotnisku lub firmach kurierskich z rtv agd meble order picker hefttruck kierowca busa do 3,5t telefon 531991353

  5. Natalka.S na 26 lutego 2019 @ 15:40

    Dzień dobry. Wysłałam do państwa maila.
    Jest nas 2 osoby.
    Oboje mamy 5 lat doświadczenia w pracy na magazynie.
    Proszę o kontakt

    natalia.sinicka1995@o2.pl

  6. KingaKrupa na 3 marca 2019 @ 11:49

    Witam jestem razem z chłopakiem zainteresowani praca, mieszkamy w Berlinie. Numer tel +48661779854. E-mail : kingakrupa889@gmail.com.

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.