€ 1950 +premie i dodatki

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji czekolady Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 05:06

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie na produkcji czekolady w fabryce z Berlina. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 1950 euro brutto miesięcznie a do tego dodatek mieszkaniowy

Liczba wakatów: 5

Obowiązki:

  • pracownik będzie wykonywał zadania przy taśmie produkcyjnej, polegające na kontroli jakości, obsłudze maszyn, dbaniu o ciągłość produkcji, pakowaniu itp.
  • dbanie o porządek na stanowisku

Wymagania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • uczciwość, zaangażowanie, pracowitość
  • dostępność na minimum 6 miesięcy
  • samodzielność oraz zdolność do pracy w zespole
  • możliwość odbycia płatnych badań w niemieckim sanepidzie

Zapewniamy:

  • pracę w systemie zmianowym
  • dobre przygotowanie do wykonywania obowiązków
  • na miejscu pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • dodatek na pokrycie częściowe kosztów zamieszkania przydzielany jest co miesiąc dla osób pracowitych
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • możliwość rozwoju, nauki języka i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pc/b/07/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 8865d189036a27fd

19 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji czekolady Berlin 2019”

  1. Roksana3009 na 1 lipca 2019 @ 09:21

    Witam jestem zainteresowana praca czy mogłabym prosić o kobalt telefoniczny pod numerem 017660169453. Lub pod adresem email rstrzalkowska656@gmail.com. pozdrawiam

  2. Galantowa1972 na 1 lipca 2019 @ 17:41

    Jestem zainteresowana proszę o kontakt na nr 48601765887 lub email kubiak00000001@wp.pl .

  3. MatiMati93 na 1 lipca 2019 @ 18:05

    Witam jestem zainteresowany wyjazdem z dziewczyną, proszę o kontakt na e-mail.
    mateuszwierzimok@interia.pl

  4. matyldazbigniew na 1 lipca 2019 @ 20:29

    Witam ,jestesmy zaintereowani oferta pracy na produkcji ,prosze o kontakt telefoniczny +48 512490516

  5. sylwia966 na 1 lipca 2019 @ 21:30

    Witam,

    Jestem zainteresowana ofertą pracy, proszę o kontakt pod nr 698951952

  6. MatiMati93 na 2 lipca 2019 @ 08:04

    Proszę o kontakt telefoniczny +48 508699835

  7. angelaczernatowicz na 2 lipca 2019 @ 11:44

    witam ,

    jestem zainteresowana pracą wraz z 2 osobami , proszę o kontakt 782502525

  8. Adam.rysiak na 2 lipca 2019 @ 11:55

    Dzień dobry, 3-osobowa, mobilna i ogarnieta grupa młodych ludzi gotowa do pracy. Niestety nie odnalezlismy opcji „aplikuj”. Proszę o kontakt telefoniczny 792924897 bądź mailowo adam.rysiak1@gmail.com.

    Pozdrawiam 🙂

  9. izziczer na 2 lipca 2019 @ 14:37

    Dzień dobry, jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą pracy. Wysłałam nasze CV na podany mail 🙂 Tutaj zostawiam nasz numer +48 784 158 048

  10. ElaKamila na 2 lipca 2019 @ 16:10

    Jesteśmy zainteresowane.
    Prosimy o kontakt telefoniczny:
    +48 721833033

  11. Witam jestem zainteresowany pracą w waszej fabryce proszę o kontakt tel 797844611

  12. Witam, zainteresowana para ,prosimy o kontakt 518351655 / bojko18@wp.pl

  13. Olciak00 na 3 lipca 2019 @ 14:08

    Witam jestem zainteresowana praca 507661398

  14. izabelkaroman na 3 lipca 2019 @ 15:31

    Proszę o Kontakt pod nr. 739043783 jestem zainteresowana i posiadam doświadczenie w pracy na produkcji.

  15. Lukasz.slizewski na 10 lipca 2019 @ 12:55

    Witam . Jestem zainteresowany oferta pracy proszę o kontakt . tel. 791803270
    email. lukasz.slizewski@gmx.de

  16. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. Mój mail gilewska32@interia.pl. Numer tel
    608-024-402

  17. kinia_97 na 14 lipca 2019 @ 20:06

    Jestem. Zainteresowana pracą 2 pary
    Własne samochody
    +48693042964

  18. S.Marcinek na 16 lipca 2019 @ 17:29

    Ja i moja żona jesteśmy zainteresowani pracą w Państwa firmie. Mamy własny transport ,mieszkamy blisko granicy i jesteśmy również gotowi przeprowadzić się do Niemiec. Proszę o kontakt telefoniczny +48 663 123 895.

  19. S.Marcinek na 17 lipca 2019 @ 18:59

    2 osoby zainteresowane. Mąż i żona. Tel kontaktowy +48 663 123 895

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.