€ 1200-1500/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji czekolady dla par Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 września 2021 02:21

Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Magdeburga dla par i grup na produkcji czekolady. Oferta pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 10,45/h brutto

Miejsce: Magdeburg

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji czekolady
  • obowiązkiem będzie pakowanie i konfekcjonowanie produktów przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • możliwość pracy zmianowej
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • wysoka precyzja, dokładność, skrupulatność
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • preferowane zgłoszenia od par i grup mobilnych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej na czas określony
  • praca w pełnym wymiarze godzinowym
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • pracodawca wypłaca zaliczki na podatek dochodowy do niemieckiego urzędu
  • karta EKUZ i druk A1
  • zakwaterowanie zorganizowane niedaleko miejsca pracy
  • system 3 zmianowy
  • atrakcyjne dodatki – za pracę na noce +25%, w godzinach nadliczbowych +25%, niedziele +50%
  • miesięcznie nawet do 1500 euro netto po opłaceniu zamieszkania
  • premia na święta 150 euro oraz za frekwencję 100 euro netto
  • pomoc koordynatora
  • wsparcie w rozliczeniu rocznym i uzyskaniu zwrotu podatku

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszeń przez formularz na stronie:

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/265835/0

ID ogłoszenia: 10613de97b60dd5