€ 12-14,50 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji czekolady Köln 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 lipca 2017 03:57

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Kolonii na produkcji wyrobów czekoladowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech aktualne od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Kolonia, Niemcy

Pensja: 12 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy, stawka ustalana jest indywidualnie na podstawie doświadczenia, posiadanych kwalifikacji i znajomości języka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • proste prace produkcyjne przy nadzorowaniu pracy maszyny produkcyjnej
  • mycie oraz odpowiednia konserwacja urządzenia
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • skrupulatność
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • mile widziane doświadczenie i nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • samodzielność i zdolność do logicznego myślenia
  • zaangażowanie
  • dobra kondycja
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • gotowość zatrudnienia w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie kwatera w hotelu 200 euro miesięcznie, samodzielne mieszkanie typu kawalerka 350 euro + media (koszt wynagrodzenia odliczany z wypłaty)
  • praca w trybie 3-zmianowym w tym noce
  • za pracę na zmianie nocnej, w weekendy i dni wolne wypłacana jest wyższa stawka godzinowa (150% stawki podstawowej)
  • 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia
  • bardzo dobre zaplecze socjalne

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci: „Produkcja czekolady, Kolonia – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 110597e2356900d7

5 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji czekolady Köln 2017”

  1. slawek.palinski na 1 sierpnia 2017 @ 09:53

    Witam.
    Mam 45 lat jestem zainteresowany ofertą pracy ponieważ pracowałem w niemieckiej firmie Vorwerk i znam standardy pracy w niemieckiej firmie. Bardzo proszę o szybki kontakt jestem gotów zacząć pracę od zaraz. Tel. 518320881
    Pozdrawiam Sławek.

  2. Witam.mam 27 lat jestem zainteresowany wasza oferta pracy,pracowalem juz w podobnym zakladzie przy produkcji poszyc samochodowych,pracowalem przy obslugiwaniu maszyn ,tez na 3 zmiany,wiec jestem gotowy pracowac na 3 zmiany,prosilbym o kontakt. 600472051. Pozdrawiam Arkadiusz.

  3. Dawid Miszczak na 2 sierpnia 2017 @ 15:29

    Dzień dobry!
    Mam 26 lat. Szukam pracy na dłuszy okres czasu. Jestem gotów do wyjazdu.
    Proszę o kontakt tel.665-064-774

  4. witam mam na imię Radosław mam 32 lata nigdy nie byłem karany posiadam prawo jazdy kat B,C oraz własny samochód i jestem gotowy na własny koszt dojechac do pracy do niemiec jestem zainteresowany