€ 1950-2650/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji kosmetyków Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 września 2019 03:24

Oferta aktualnej pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków naturalnych. Zatrudnienie w fabryce z Berlina dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: od 1950 do 2650 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia, kwalifikacji oraz stopnia znajomości języka niemieckiego

Wakaty: 4

Termin: od października 2019

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce kosmetyków naturalnych przy obsłudze maszyn produkcyjnych, kontroli procesów produkcyjnych oraz innych zadaniach, zlecanych na bieżąco

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • pracę w nowoczesnej fabryce produkcyjnej
  • umowę niemiecką na okres 6 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc we wdrożeniu się na stanowisko
  • na miejscu zorganizowane płatne zakwaterowanie w cenie 450 euro miesięcznie dla par za komfortowy pokój lub w cenie 250 euro za pokój jednoosobowy a 150 euro za miejsce w pokoju wieloosobowym

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pkos/a4/10/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 2655d90dfe6bba87

18 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji kosmetyków Berlin 2019”

  1. Martinek1990 na 30 września 2019 @ 10:35

    Witam jestem chętna do pracy sylwia.parnicka@vp.pl tel:515434357

  2. Krzysztof Suder na 30 września 2019 @ 13:21

    Witam.Nazywam się Valentyna Sulyma i chce podjąć pracę od zaraz.Pozdrawiam

  3. Krzysztof Suder na 30 września 2019 @ 13:24

    Nazywam się Valentyna Sulyma i jestem chętna podjąć pracę od zaraz .Pozdrawiam.nr tel.531 117587

  4. Witam jestem zainteresowana z chłopakiem mój email:
    malgorzatakociubinska26@gmail.com

  5. Witam jestesmy z mezem zainteresowani ta propozycja pracy beata00722@wp.pl tel.514478453

  6. witam proszę o kontakt e-mail ciszczon31@gmail.com

  7. Witam ! Jesteśmy chętni prosze o kontakt lukaszenk001@o2.pl

  8. Witam jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt filgod4@o2.pl lub 603610414

  9. witam jestem chetna prosze o kontakt patrycjakuszaj93@wp.pl

  10. Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt na adres email:
    mechaniksamochodowy@interia.pl

  11. Witam, jestem zainteresowany oferta pracy. tel kont. 48 662942882

  12. Witam jestem zainteresowana
    Proszę o kontakt szymek123@hotmail.com

  13. Witam jestem zainteresowana, proszę o kontakt ulkap24@op.pl

  14. Witam. Jestem zainteresowana .Pracowalam na lini produkcyjnej w fabryce kosmetykow19 lat .mail:jolkaogorzalek2vp.pl@amorki.pl tel. 721265402

  15. wioletababahamou na 8 października 2019 @ 14:13

    Witam , jestem zainteresowana oferta pracy prosze o kontakt nardjez73@gmail.com

  16. Jestem zainteresowana proszę o kontakt ewakatafiasz3@gmail.com

  17. Jestem zainteresowany oferta. Pracowalem 3,5 roku na produkcji w Holandii i znam niemiecki komunikatywnie. prosze o kontakt na email kopek.artur@o2.pl Swoje CV juz wyslalem

  18. Zainteresowana ofertą pracy.Tel. 511226779