€ 1200-1400/mc netto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji napojów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 lipca 2018 06:55

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na produkcji napojów procentowych. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz w fabryce ze Stuttgartu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 1200-1400 miesięcznie netto euro

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca produkcyjna w fabryce napojów wyskokowych
  • do zadań należeć będzie konfekcjonowanie produktów, układanie i pakowanie
  • przeprowadzanie kontroli jakości i wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco

Oczekiwania:

  • prace do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie dla par i kobiet mobilnych
  • mile widziana znajomość języka u jednej osoby w parze
  • przykładanie się do obowiązków
  • duża precyzja

Zapewniamy:

  • uczciwe zarobki w wysokości 10 euro brutto na godzinę co daje miesięcznie około 1200 do 1400 euro netto na rękę
  • zatrudnienie tymczasowe w wymiarze 40-54 godzin na tydzień
  • umowę legalną, zgodną z niemieckimi standardami (karta EKUZ, druk A1, ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie podatków)
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pracę na zmiany również w weekendy
  • za nadgodziny i noce +25% a niedziele +50% więcej

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

Krótki link: http://bit.do/napoje-praca

ID ogłoszenia: 1165b4678348c27b