€ do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji pojemników z tworzyw sztucznych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2015 01:06

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia na produkcji pojemników z tworzyw sztucznych. Oferta do podjęcia od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik na produkcji pojemników

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie obejmowała stanowisko produkcyjne w pozycji stojącej przy taśmie.
  • Obowiązkiem będzie wykonywanie wszelkich prac związanych z produkcją pojemników na śmieci z tworzyw sztucznych.

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • odpowiedzialność, lojalność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie
  • pomoc w otrzymaniu zwrotu podatku w Niemczech
  • możliwość korzystania z pełnego pakietu świadczeń socjalnych
  • wysokie stawki godzinowe
  • pensje wypłacane terminowo
  • zorganizowane zamieszkanie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, jeżeli spełniacie powyższe warunki zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 38255e24949eacfd

6 Odpowiedzi na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji pojemników z tworzyw sztucznych”

  1. poszukujemypracy2022 na 2 września 2015 @ 13:55

    Dwie osoby zainteresowane ofertą . krzysiekkrzyk4@gmail.com Proszę o kontakt.

  2. Przemysław na 2 września 2015 @ 18:32

    Jestem zainteresowany mogę wyjechać jak to będzie możliwe.

  3. Witam ma 40 lat ,cztery lata doświadczenia na produkcji opakowań z tworzyw sztucznych .Jestem zainteresowana tą ofertą pracy ( dyspozycyjna od zaraz ) kontakt e-mail balony27@wp.pl. .

  4. Witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy.
    Bardzo proszę o kolntakt miro11@onet.pl lub tel-735411001

    Pozdrawiam
    Sawka Mirosław

  5. wojtekbialy1 na 8 września 2015 @ 17:55

    Witam Serdecznie. Nazywam się Wojciech.Mam 37 lat .Jestem zainteresowany pracą , 10 lat pracy przy tworzywach sztucznych w jednej firmie.Dyspozycja od zaraz.Posiadam wiedzę o ustawianiu wtryskarek i zmianach form wtryskowych. Proszę o kontakt wojtek.bialy1@wp.pl lub tel. 609-359-139

  6. witam 2 osoby chentne do pracy mamy doswiadczenie w pracy na produkcji oraz pracy poza granicami polski jestesmy odpowiedzialni pracowici bez nalogow prosimy o kontakt telefon 796922701 mirog66@wp.pl czekamy na kontakt