€ 1886/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji zabawek fabryka w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 października 2019 04:08
  • Wygasa: 21 dni, 7 godzin

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych. Ogłoszenie z fabryki w Düsseldorf dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Wynagrodzenie: 1886 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Liczba wakatów: 6

Obowiązki:

  • łatwa praca produkcyjna na jednym z etapów produkcji zabawek wykonywanych z tworzyw sztucznych
  • w zależności od zapotrzebowania pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem kontroli jakości, składaniem, ozdabianiem, pakowaniem produktów

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • zdolności manualne
  • sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dokładność

Oferujemy:

  • pełny wymiar godzinowy
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnianie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • atrakcyjne premie oraz dodatki
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania płatnego 500 euro od pary miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres poniższy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule: produkcja-zabawek/10/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-przy-produkcji-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 3915d9e1bf112df4

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.