€ 8,70 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji zabawek Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2015 03:55

Poszukujemy pracownika na produkcję przy montażu, pakowaniu i kontroli jakości zabawek. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego w fabryce z Magdeburga.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Magdeburg

Zarobki: 8,70 euro brutto za godzinę pracy

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy zatrudnienia w fabryce zabawek plastikowych.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za montaż plastikowych elementów, sprawdzanie jakości zabawek oraz pakowanie.
  • Zadania przydzielane są po szkoleniu zgodnie z predyspozycjami pracowników.

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • dokładność
  • ostrożność i spostrzegawczość
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie przez 3 miesiące
  • dla najsumienniejszych pracowników możliwość podpisania umowy na stałe
  • bogaty pakiet socjalny
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • zorganizowane płatne zamieszkanie na miejscu – więcej informacji w kontakcie bezpośrednim

Aplikacja:

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Produkcja zabawek, Magdeburg″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.
Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 950559d0ce46aab1

7 Odpowiedzi na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji zabawek Magdeburg”

  1. Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz tel 696 058 579

  2. elzunia73 na 10 lipca 2015 @ 09:20

    witam jestem zainteresowana praca spelniam wszystkie warunki prosze o kon.515488678

  3. damianekkk na 11 lipca 2015 @ 16:10

    Witam jestem zainteresowany pańską oferta jestem ambitny , sprawny fizycznie i mam wielki zapał do pracy . Prace mogę zacząć od zaraz . Oto mój nr 661671742 bądź maila damianpolak111@gmail.com . Czekam na odpowiedź i gorąco pozdrawiam.

  4. damianekkk na 11 lipca 2015 @ 16:10

  5. MisiaKarol na 11 lipca 2015 @ 18:58

    Witam wraz z dziewczyną jeseśmy zainteresowani od zaraz tą pracą. kazik5985@gmail.com

  6. michaltur na 12 lipca 2015 @ 16:50

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy, ambitny i pełen chęci do pracy.Prace mogę zacząć od zaraz, nie byłoby problemu również z pozostaniem na dłuższy okres czasu.
    Załączam numer telefonu i maila dla lepszego kontaktu.
    723-962-728
    m_turalski@wp.pl
    Czekam na odpowiedź,pozdrawiam.

  7. robbbert516 na 12 lipca 2015 @ 22:20

    Witam, razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani tą pracą. Oboje sprawni fizycznie, odpowiedzialni i punktualni. Pracę możemy zacząć od zaraz. Moj mail robbbert516@wp.pl