€ 6,000.00

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka pracownik produkcji mięsnej Barchfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Barchfeld
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 1 rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 czerwca 2015 02:13

Przetwórnia mięsna z Barchfeld poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Oferta bez języka przy pakowaniu, sortowaniu wędlin na linii produkcyjnej.

Concilio Personalservice GmbH jest Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu doradztwa i pośrednictwa personalnego.

Nasze rozwiązania cechuje elastyczność i skuteczność oferowanych usług. Szczególną wagę przywiązujemy do odpowiedniego wyboru i przygotowania naszych pracowników, ponieważ wiemy, że ich wiedza i umiejętności decydują o naszym pozytywnym wizerunku i sukcesie naszych partnerów biznesowych.

Aktualnie dla naszego klienta, wiodącego producenta wyrobów mięsnych, wędliniarskich
z Turyngii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Barchfeld, Turyngia
Termin zatrudnienia: lipiec 2015

Zadania:
•pakowanie wyrobów mięsnych
•sortowanie i etykietowanie wyrobów wędliniarskich
•układanie produktów w kartonach
•praca przy produkcji wyrobów mięsnych

Wymagania:
•gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, także w weekendy
•umiejetność pracy w zespole
•elastyczność
•sprawność fizyczna, sprawność manualna
•mile widzane doświadczenie w branży spożywczej
•mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
•zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres co najmniej roku
•mozliwosc zakwaterowania w mieszkaniu służbowym- miesięczny koszt zakwaterowania 170 Euro/miesiąc
•pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•pomoc w załatwietniu formalności na terenie Niemiec
•pracę w systemie trzyzmianowym
•wynagrodzenie 8,20 Euro/h
•dodatki za prace w godzinach nadliczbowych, nocnych, prace w niedzielę i w święta
•atrakcyjny system premiowy: premia świąteczna i urlopowa

Osoby zainteresowane wyżej wymienioną ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym: PP/B/07/15 na adres:

m.marcela@concilio-personal.de

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”.

ID ogłoszenia: 414558be133f101b

7 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka pracownik produkcji mięsnej Barchfeld”

  1. Witam jestem zzainteresowany praca proszę o kontakt 603583961.

  2. sebastiano na 30 czerwca 2015 @ 14:39

    witam. Prosze o kontakt 517 507 832

  3. Witam jestem zainteresowany pracą. Doświadczenie na produkcji około 1.5 roku. CV wysłane na podany adres e-mail.

    Proszę o kontakt

    tel.: 690 586 151
    e-mail: mateuszpietrzak55@gmail.com

  4. PiotrowskiKamil na 1 lipca 2015 @ 13:36

    Witam jestem zainteresowany prosze o kontakt 782150102 pozdrawiam

  5. Michelle na 2 lipca 2015 @ 10:49

    Jestem zainteresowana powyższa pracą 532303785

  6. Jestem zainteresowany powyższa praca 505752596

  7. sylwia.kromer100 na 7 grudnia 2015 @ 20:42

    Witam. Jesteśmy parą i chcielibyśmy podjąć prace na tym stanowisku, przesyłam cv na podany adres e-mail – dwie osoby. Pozdrawiam! nr tel. 792 634 717