€ 10,15/h +dieta

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka produkcja foteli samochodowych, Neuburg an der Donau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2021 03:49

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji foteli samochodowych. Zatrudnienie 2021 w fabryce z Neuburg an der Donau bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji siedzeń samochodowych

Lokalizacja: Neuburg an der Donau – okolice Ingolstadt, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 10,15 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 10 euro netto za każdy dzień roboczy, podwyżki po 6 tygodniach pracy, każda o 0,5 €/h w systemie pierwsza po 6 tygodniach, kolejna po 3 miesiącach, 5 i 7 miesiącach

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji siedzeń samochodowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie skręcanie stelaży metalowych, układanie gąbki, naciąganie obić

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz!
  • chęć podjęcia długotrwałego zatrudnienia

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz – w przeciągu 1-2 dni
  • atrakcyjne wynagrodzenie z dobrą dietą oraz podwyżki
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione za 250 euro miesięcznie w 2 osobowych pokojach
  • system dwuzmianowy od 6 do 14 i od 14 do 22
  • niemiecką umowę o pracę za pośrednictwem agencji pracy
  • prawo do płatnego urlopu – za każdy przepracowany miesiąc – dwa dni wolne
  • odprowadzanie składek
  • opcja ubiegania się o zwrot nadpłaty podatku – ponad 1000 euro rocznie

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości SMS, w treści wpisując “mężczyzna z autem” – o ile posiadasz sprawne auto na wyjazd na numer:

  • 509-100-180  [tylko SMS]

W przypadku braku samochodu prosimy wpisać w treść: “mężczyzna bez auta”

Prosimy nie dzwonić. Wyłącznie akceptujemy wiadomości SMS.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/produkcja-siedzen-samochodowych-mezczyzni-bez-niemieckiego-CID4-IDHXBqu.html

ID ogłoszenia: 3960045cfdc37f6