€ 8,50 euro brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy montażu AGD na produkcji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2014 02:34

Aktualna oferta pracy w Niemczech na produkcji przy montażu sprzętu AGD. Fabryka produkcyjna mieści się w Stuttgarcie. Pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego ze względu na obecność polskojęzycznego brygadzisty.

Stanowisko: Monter AGD

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto

Zadania:

  • Oferta dotyczy stanowiska na linii produkcyjnej przy montażu sprzętu AGD.
  • Do zadań należeć będzie kontrolowanie jakości oraz pakowanie gotowych produktów.

Oczekiwania:

  • mile widziane osoby które chcą podjąć pracę w Niemczech na stałe
  • pracodawca koniecznie wymaga doświadczenia przy montażu
  • atutem będzie posiadanie wykształcenia elektronicznego lub technicznego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • początkowo 2 tygodniowy okres próbny
  • dobre zarobki
  • pomagamy w znalezieniu zamieszkania
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia
  • wsparcie polskojęzycznego personelu

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem „produkcja AGD Stuttgart”

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-produkcja-montaz-agd-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 30253ea16cfd415e

2 Odpowiedzi na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy montażu AGD na produkcji”

  1. posiadam odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie oraz uprawnienia na to stanowisko proszę o kontakt 693689158

  2. Marcinw1990 na 19 sierpnia 2014 @ 17:08

    Witam Proszę o kontakt znajduje się już na miejscu w Stuttgarcie i posiadam zakwaterowanie, prawo jazdy kat B,uprawnienia spawalnicze MAG135 i doświadczenie w pracy na produkcji. 508600641.