€ 12,19/h +zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu lodów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 04:40

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pakowaczy również bez znajomości języka. Oferta aktualna od zaraz z fabryki w Hamburgu przy pakowaniu lodów na linii produkcyjnej. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: 12,19 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w warunkach chłodniczych, na produkcji lodów w fabryce z Hamburga
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za dbanie o wysoką jakość i obsługiwanie maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • zaangażowanie
  • zdolności manualne
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość i umiejętność rozwiązywania konfliktów
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w mieszkaniach pracowniczych
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia, legalna umowa, wysoka pensja
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • pomoc przy rozliczeniach podatkowych
  • umowę na okres 5 miesięcy

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pl/h/08/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-lodow-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 7315d5d8694ea22d

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu lodów Hamburg”

  1. Witam wraz z mężem i synem jesteśmy zainteresowani pracą proszę o kontakt. 726173197′

  2. Dominika94 na 2 września 2019 @ 00:07

    Zainteresowana prosze o kontakt dominika9419@o2.pl