€ 9,00 brutto/h + zamieszkanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka roznoszenie ulotek dla studentów Berlin 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 lutego 2017 01:37

Od zaraz praca w Niemczech dla studentów (i nie tylko) w Berlinie przy roznoszeniu ulotek i reklam. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym (wynajęte mieszkanie).

Start: od zaraz (luty / marzec)

Miejsce: Berlin

Wynagrodzenie: 9,00 euro brutto/h

Liczba miejsc: 4

Zadania:

Roznoszenie ulotek na terenie miasta z godnie z wyznaczonym rejonem za pomocą telefonu wyposażonego w specjalną aplikację.

Wymagania:
– sprawność fizyczna, dobra kondycja
– dyspozycyjność na najbliższe 3 miesiące
– umiejętność obsługi smartfona z androidem
– status studenta (ale rozpatrzymy też aplikację bez)
– mile widziana znajomość języka niemieckiego / angielskiego

Oferujemy:
– telefon do celów służbowych wyposażony w specjalną aplikację nawigacyjną
– bezpłatne zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu
– przejrzyste i jasne warunki
– możliwość wypłaty wynagrodzenia w systemie tygodniowym
– pokrywamy koszty transportu z Polski do Niemiec i z powrotem

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: ulotki/02/16

Dringende Europe– Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 355589bd525802ee