€ 80 euro/ dzień

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy sortowaniu palet w Lehrte 30.04.2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lehrte / Eitting
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2018 05:20

Agencja zatrudnienia dla klienta z Lehrte poszukuje od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sortowaniu palet drewnianych pod względem jakościowym.

Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) obecnie poszukuje dla swoich Klientów- niemieckich sieci dyskontów- pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynowy do sortowania palet- praca od 30.04.2018

Miejsca pracy:
Niemcy/Lehrte lub Niemcy/Eitting

Zakres obowiązków:
segregacja palet pod względem jakościowym na 3 kategorie,
układanie słupków z palet,
obsługa wózka widłowego do sztaplowania palet,
dbanie o porządek w miejscu pracy,
praca od 30.04.2018 do 4.05.2018

Wymagania:
uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym(jeśli nie masz, oferujemy kurs),
dynamika pracy oraz tężyzna fizyczna,
Prawo jazdy kat.B + własny samochód na czas wyjazdu(warunek konieczny!);

Oferujemy:
legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
wynagrodzenie 80 euro/ dzień,
zwrot kosztów przejazdu w dwie strony(z Polski do Niemiec i z powrotem),
bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
opiekę polskojęzycznego koordynatora,
możliwość wieloletniej współpracy.

Kontakt:
E-Mail: l.kalemba@personnel-international.pl
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

ID ogłoszenia: 7975ad728cee9b96