€ od 13-16/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy sprzątaniu kliniki w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 listopada 2022 01:21

Oferujemy zatrudnienie w klinice stomatologicznej ze Stuttgartu dla sprzątaczki-sprzątacza bez znajomości języka. Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz kliniki stomatologicznej

Miejscowość: Stuttgart, Niemcy

Pensja: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • samodzielna praca w stałych godzinach przy codziennym sprzątaniu kliniki stomatologicznym
  • praca 5 dni w tygodniu
  • obowiązkiem będzie mycie, dezynfekowanie powierzchni, wynoszenie odpadów, uzupełnianie środków higienicznych itp.

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • pełna samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • motywacja, zaangażowanie
  • dobre zdrowie i brak uczuleń na detergenty
  • optymizm
  • duża dokładność

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia oraz pełne wsparcie na miejscu – również pomoc urzędowa czy tłumaczenie dokumentów
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • szkolenia w zależności od zapotrzebowania
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie a oparciu o umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • świadczenia socjalne
  • prawo do płatnego urlopu

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sprzątanie kliniki 12/2022″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 179638373b1d364d

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.