€ 16,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy sprzątaniu mieszkań Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 grudnia 2022 01:15

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Monachium dla sprzątaczek bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Pracodawca zapewnia wsparcie przy znalezieniu zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Pensja: Monachium, Niemcy

Zarobki: 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Opis stanowiska pracy:

  • praca samodzielna przy sprzątaniu domów i mieszkań

Oczekiwania:

  • brak uczuleń/alergii
  • gotowość do pracy w środowisku monitorowanym
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • solidność, przykładanie się do zadań

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • komplet odzieży pracowniczej
  • pomoc w zorganizowaniu kwatery do wynajęcia
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na poniższy adres kontaktowy:

  • arbeitbeiuns@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: sm/e/12/22

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-monachium/

ID ogłoszenia: 37663906140e51f0