€ 12,50-14,50/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka sprzątanie-dezynfekcja kina w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 października 2022 01:41

Propozycja zatrudnienia od zaraz przy sprzątaniu i dezynfekcji kina w Berlinie. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia dla sprzątaczek lub sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka kina

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: od 12,50 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie na stanowisku sprzątacza-sprzątaczki przy fizycznej pracy polegającej na sprzątaniu multipleksu w Berlinie
  • do zadań należeć będzie obsługiwanie urządzeń – porządnych odkurzaczy, profesjonalnej chemii i utrzymywanie czystości wszystkich pomieszczeń

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • pełna samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki i liczne szkolenia w zależności od zapotrzebowania
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 220 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do II połowy października 2022. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 70063398d22b6e06

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.