€ 15-16,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka sprzątanie i dezynfekcja samolotów Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2021 03:26

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na lotnisku przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem bez znajomości języka i doświadczenia z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Pensja: 15 do 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Umowa: na 12 tygodni

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie sprzątanie oraz dezynfekcja samolotów pasażerskich na lotnisku we Frankfurcie nad Menem
  • jest to praca fizyczna – sprzątanie, wymiatanie, mycie stolików, szyb od wewnątrz, odkurzanie itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • sumienność, zaangażowanie
  • przestrzeganie zasad BHP

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę niemiecką na 12 tygodni
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy
  • odzież roboczą
  • środki ochronne

Aplikacja:
Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca stycznia 2021 włącznie. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 7695ff19702b85c3