€ 8,20 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka dla magazyniera

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nohra
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 maja 2015 21:57

Pilnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka do rozładunku, załadunku i skanowania paczek na magazynie firmy kurierskiej. Niemcy praca od zaraz w Nohra dla Polaków.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Nohra, okolice Erfurtu

Zarobki: 8,20 euro brutto/h

Opis stanowiska:

  • Pracownik zostanie zatrudniony na stanowisku magazyniera w firmie kurierskiej.
  • Do zadań należeć będzie rozładunek i załadunek paczek z samochodów ciężarowych.
  • Obowiązkiem będzie sortowanie paczek za pomocą skanera ręcznego.
  • Inne zadania magazynowe zlecone przez przełożonego.

Wymagamy:

  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu
  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość pracy zmianowej
  • przyjazd swoim samochodem – własne prawo jazdy kat.B
  • przykładność
  • wywiązywanie się z powierzonych prac
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazynowym jest konieczne

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu w zakładzie
  • zatrudnienie legalne
  • pracodawca zapewnia umowę o pracę na okres minimum 3 miesięcy
  • zatrudnienie z kartą EKUZ, drukiem A1 oraz zapewnionym ubezpieczeniem zdrowotnym
  • zapewnione zamieszkanie

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesyłać poprzez poniżej podaną stronę:

ID ogłoszenia: 8555536d9a075cb

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka dla magazyniera”

  1. robertomaxx na 16 maja 2015 @ 19:00

    Witam. Posiadam doświadczenie na podobnym stanowisku. Pracowałem na podobnym stanowisku i posiadam uprawnienia na wózki widłowe . Mam 33 l jestem zmotywowany i gotowy do natychmiastowej pracy .Posiadam samochód .Proszę o kontakt 663088126 lub roberto1212@interia.pl