€ 10 euro/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Lipsk w sortowni paczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2017 04:09

Sortownia firmy DPD w Lipsku zatrudni Polaków bez znajomości języka. Oferta aktualnej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy rozładunku, załadunku i sortowaniu przesyłek.

Stanowisko: Sortowacz przesyłek

Miejscowość: Lipsk, Niemcy

Start: od 4 września 2017

Umowa: do końca roku 2017 z możliwością przedłużenia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • praca na magazynie sortowni firmy kurierskiej DPD w Lipsku
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie rozładunek i załadunek przesyłek, sortowanie oraz pakowanie
  • inne zadania w zależności od zapotrzebowania

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność i duża siła fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego  (osoby z językiem otrzymają wyższe zarobki)
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • preferowane zgłoszenia od osób mobilnych

Oferujemy:

  • pracę, rozpoczynającą się od 4 września 2017 do końca bieżącego roku z możliwością przedłużenia
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • w cenie 250 euro zapewnione jest odpłatnie zamieszkanie
  • ubezpieczenie zdrowotne a także społeczne
  • zgodnie z niemieckim prawem dodatki do wynagrodzenia

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem aktualnych dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • topjob@onet.pl

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: 713541262

źródło: http://www.praca4u.net/magazynierow-blisko-granicy-id837614.html

ID ogłoszenia: 7059a731aeaa174