€ 13,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni AGD Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2020 03:56

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie na magazynie hurtowni AGD dla komisjonerów bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Obowiązki:

  • ogłoszenie dotyczy pracy na magazynie ze sprzętem AGD
  • pracownik będzie zajmował się przyjmowaniem dostaw na magazyn oraz ich rozładunkiem
  • do zadań należy również kompletowanie zamówień i ich wysyłka
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • obsługiwanie sprzętów – komputera, skanera i wózka

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • sumienność, solidność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • arbeitbeiuns2020@fastmail.de z dopiskiem w tytule: ma/b/04/20

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-agd-bez-znajomosci-jezyka-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 1725e8db080469e9