€ 1900/mc brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji lodów Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2019 04:43
  • Wygasa: 23 dni, 11 godzin

Propozycja zatrudnienia dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Drezna. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji lodów oraz deserów mrożonych.

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 1900 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 10

Zakres zadań:

  • dbanie o wysoką jakość wyrobów i porządek na stanowisku pracy
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • pakowanie
  • inne zadania zlecane na bieżąco
  • praca w fabryce spożywczej, w warunkach chłodniczych

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra kondycja fizyczna
  • pełna samodzielność, punktualność, odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w zespole
  • sumienność

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • ubezpieczenie pracownicze na cały okres trwania umowy
  • zatrudnienie początkowo na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • szkolenie pracownicze
  • uniform służbowy
  • rzetelne przeszkolenie oraz możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka niemieckiego
  • premie i dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • płatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca na produkcji lodów, Drezno 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 3325d5057902c7f6

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.