€ 2000-2500/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji pizzy Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 września 2019 04:39

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Hamburga na produkcji pizzy mrożonej. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy mrożonej

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: od 2000 do 2500 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji spożywczej w zakładzie wytwarzającym mrożone dania głównie kuchni włoskiej – pizze, makarony do piekarnika lub a patelnie
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowanie ciasta, odmierzanie i mieszanie składników, obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o wysoką jakość, pakowanie i inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • przyjazne nastawienie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • pełna punktualność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie
  • bezkonfliktowość i umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem, świadczeniami
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie, koszt to 200 euro miesięcznie od osoby
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. prod/a8/10/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 5605d7e8583a0a53

4 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji pizzy Hamburg”

  1. Proszę o kontakt 518351655

  2. prosze o kontak 783019796

  3. Witam. Zainteresowane ta pracą są dwie osoby od zaraz z własnym samochodem. Czekamy na kontakt od was ponieważ w waszym emailu jest jakiś błąd i nie wysyła. Pozdrawiamy

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.