€ 1700 euro brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja jogurtów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2017 22:21

Dam pracę w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka na produkcji jogurtów homogenizowanych. Oferta z fabryki w Stuttgarcie do podjęcia od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy
Termin: od zaraz
Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • obsługa maszyny produkcyjnej po przeszkoleniu
  • przeprowadzanie wyrywkowej kontroli jakości
  • pakowanie produktu gotowego
  • prace porządkowe
  • inne zadania zlecane przez managera

Oczekiwania:

  • możliwość i chęć podjęcia pracy w Niemczech na stałe
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność, pracowitość, odpowiedzialność
  • umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • umiejętność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • opiekę polskiego rezydenta na miejscu
  • pomoc w dopełnieniu spraw formalnych
  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę – pierwsza umowa na 3 miesiące próbne a później dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • odpłatne zamieszkanie może być zorganizowane na życzenie pracownika

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia zatytułowanego: “produkcjajogurtów/03/17” z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-jogurtow-stuttgart/

ID ogłoszenia: 43358d17a460c462

8 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja jogurtów Stuttgart”

  1. JagodaW9819 na 25 marca 2017 @ 10:28

    Proszę o kontakt 2 młode dziewczyny 531727759

  2. Witam Serdecznie jesteśmy zainteresowani z partnerem Państwa ofertą pracy pracownik na produkcji ,produkcjajogurtów/0317″ Na wyjazd jesteśmy gotowi od zaraz jeśli ogłoszenie jest aktualne to proszę o kontakt na num 574-308-784 -608-638-487 lub na e -mailbaska_sw@o2.pl Pozdrawiam

  3. monika4154 na 26 marca 2017 @ 13:03

    proszę o kontakt. Para dwóch młodych ludzi chcących wyjechać z własnym transportem, dostępni od zaraz monika4154@o2.pl

  4. Jestem zainteresowany oferta. Prosze o kontakt 889878960

  5. edyta284 na 26 marca 2017 @ 18:02

    Witam.
    Jestem zainteresowana ofertą pracy przy produkcji jogurtów. Proszę o kontakt e-mail
    edyta0555@wp.pl nr tel. +48 600 211 713

  6. wieslawwanclik na 27 marca 2017 @ 18:06

    Witam! Jestem zainteresowany ofertą pracy.Proszę o kontakt pod numer +48695958345

  7. Agata13124 na 28 marca 2017 @ 15:09

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Proszę o kontakt pod numerem +48663169187.

  8. Witam ! Jestesmy z chlopakiem zainteresowani oferta. +48 519606525