€ do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja słodyczy Kahla

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kahla
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 lutego 2021 01:15

Z bezpłatnym zakwaterowaniem zatrudnienie w rejonie Kahla bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz praca w Niemczech na produkcji słodyczy 2021.

Stanowisko: Pracownik produkcji słodyczy

Lokalizacja: Kahla, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 1

Pensja: do ustalenia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało obsługiwanie maszyn do produkcji, ustawanie parametrów
  • obowiązkiem będą nieskomplikowane i powtarzalne zadania, np.: kontrola jakości nadruków na opakowaniach, obsługiwanie systemu, konserwowanie maszyn

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • pełna samodzielność
  • zręczność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziany własny samochód
  • wykształcenie techniczne
  • wielozadaniowość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w 2 osobowych pokojach
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki zmianowe
  • przeszkolenie pracownicze
  • buty robocze
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
  • opcja pobierania zaliczek
  • wsparcie rezydenta na miejscu
  • pracodawca przestrzega wysokich standardów zatrudnienia w czasie trwania pandemii – kwarantanna, maseczki, przestrzeganie najwyższych zasad sanitarnych itp.

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/slodycze-produkcja

źródło: https://www.infopraca.pl/praca/regipsiarz-niemcy/niemcy-lipsk/16794011

ID ogłoszenia: 613601fcce4edae5