€ 12 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 grudnia 2016 05:04

Producent ciastek i wafelków z Berlina przyjmie 4 osoby do pracy w Niemczech. Oferta dotyczy zatrudnienia w fabryce od zaraz dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz ciastek
Start: od zaraz
Miasto: Berlin, Niemcy
Liczba miejsc wolnych: 4
Zarobki: 12 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • stanowisko produkcyjne gdzie pracownik zajmuje się pakowaniem wafelków oraz ciastek
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości wyrobów, obsługę maszyn lub zdejmowanie gotowych opakowań z taśmy i układanie do pudełek
  • możliwa współpraca z innymi działami
  • zadania wykonywane będą w odpowiedniej odzieży oraz zgodnie z surowymi zasadami BHP

Wymagania:

  • możliwość pracy w Sylwestra – ale wolne Święta Bożego Narodzenia
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziana mobilność
  • zdolność do pracy zespołowej
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz w Niemczech – wolne 24-26.12.2016
  • zamieszkanie odpłatne w wynajętych kwaterach w cenie 200 euro miesięcznie plus opłaty licznikowe
  • gruntowne przeszkolenie stanowiskowe
  • pomoc polskojęzycznego pracownika na miejscu – w zaaklimatyzowaniu, dopełnieniu formalności oraz wszelkich innych kwestiach

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pakowanieciastek12/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 140584e014ae5868

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek Berlin”

  1. Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Pozdrawiam.

  2. Witam. Razem z chłopakiem jesteśmy chętni do pracy przy pakowaniu ciastek. Od 14 stycznia. Proszę o kontakt telefoniczny 514133444

  3. Witam razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą. Mój numer telefonu 669683189