€ 1780-1980/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 maja 2019 04:25

Praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu przekąsek solonych. Zatrudnienie 2019 w fabryce z Dortmundu dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Miasto: Dortmund, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 1780 do 1980 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie odbywa się w fabryce solonych przekąsek – paluszków, orzeszków itp.
  • praca głównie na ostatnim etapie produkcji jako pakowacz
  • do zadań należeć będzie kontrola jakości oraz zdejmowanie z taśmy artykułów
  • dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy w zespole i łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji
  • samodzielność
  • zaangażowanie, pracowitość, punktualność, solidność, niezawodność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pensję w euro
  • bardzo dobre zarobki
  • pracę od zaraz
  • umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie, za 180 euro miesięcznie zapewnione jest miejsce w pokoju 2-3 osobowym a w 1 osobowym za 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie przekąsek – 06/Dortmund”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 815ceaef3ecf610

7 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek Dortmund”

  1. Natalka M na 27 maja 2019 @ 22:52

    Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą prosze o kontakt : 881 451 277

  2. Kasiunia21 na 29 maja 2019 @ 08:26

    Witam para szuka pracy proszę o kontakt na meil kasia27051993@wp.pl

  3. kucharz1910 na 29 maja 2019 @ 09:01

    prosze o kontakt 511551186

  4. Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy od zaraz kontakt 690352343

  5. Dwie pary zainteresowane pracą od 1.07
    Z doświadczeniem oraz znajomością języka
    Tel. 606 586 681, proszę o kontakt

  6. klaudiapraca na 8 czerwca 2019 @ 09:30

    Jestem zainteresowana. Mam doświadczenie w podobnej pracy. Proszę o kontakt telefoniczny 574863644 lub drogą mejlową ogonowskak@o2.pl

  7. KamilPraca na 11 czerwca 2019 @ 14:55

    Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem proszę o kontakt +48 607 941 334 lub brakonieckikamil@gmail.com