€ 10-12 euro brutto/godz.

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B bez języka w Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2018 03:59

Bez znajomości języka dostępna aktualna praca w Niemczech dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie od zaraz w Kassel przy manewrowaniu na placu wewnętrznym sortowni kurierskiej.

HR Navigator – Lepsza praca na horyzoncie
KIEROWCA – OBSŁUGA PLACU MANEWROWEGO W SORTOWNI KURIERSKIEJ

Opis stanowiska:
• manewry na wewnętrznym placu w sortowni kurierskiej,
• podstawianie kontenerów pod rampę sortowni,
• odbiór kontenerów w wyznaczonym czasie,
• praca w szybkim tempie, wymagająca skupienia i szybkiego reagowania.

Wymagania:
• prawo jazdy kat B (kategoria C mile widziana),
• tworzenie wraz z prowadzonym samochodem sprawne działającego mechanizmu,
• doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych,
• chęć do pracy i doskonalenia umiejętności w prowadzeniu samochodów.

Oferujemy:
• umowa o pracę tymczasową,
• zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,
• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
• zarobki od około 10,00 euro brutto/h do 12,00 euro brutto/h,
• nadgodziny płatne dodatkowo + 25% stawki podstawowej,
• opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec,
• dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec.

Kontakt do Działu Rekrutacji:
+48 571 322 116
+48 571 322 118
+48 572 505 720

KRAZ: 11850

ID ogłoszenia: 5655ad0b96e51b18

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.