€ 9 euro brutto/h + dieta + premie

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B-kuriera rozwożenie przesyłek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2016 03:06

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz na stanowisku kuriera przy dostarczaniu przesyłek. Ogłoszenie z Hamburga dla kierowcy kat.B z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kurier

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Zarobki: stawka godzinowa w wysokości 9 euro brutto plus 44 euro netto diety za każdy dzień roboczy oraz premie

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się rozwożeniem przesyłek w postaci paczek oraz listów na terenie Hamburga
  • wymiar godzinowy pracy to 40 godzin tygodniowo plus dodatkowe godziny nadliczbowe jeżeli będzie taka konieczność

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wysoka kondycja fizyczna – możliwość przenoszenia cięższych paczek

Zapewniamy:

  • samochód służbowy do dyspozycji
  • zatrudnienie w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • praca w nowoczesnej firmie logistycznej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • duża liczba godzin

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 86957a067c55e75b

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B-kuriera rozwożenie przesyłek”

  1. Witam mieszkam w hamburgu I jestem zainteresowany tą pracą mój nr.tel. 15163680321 robert malecki