€ 8,80 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla kobiet sortowanie odzieży bez języka Greven

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Greven
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2015 15:08

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla kobiet przy sortowaniu i pakowaniu odzieży. Ogłoszenie z Greven dla osób bez znajomości języka na 12 miesięcy od zaraz.

Stanowisko: Sortowacz

Lokalizacja: Greven

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę

Czas trwania umowy: 1 rok z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • Praca wykonywana będzie w pozycji stojącej. Osoba zatrudniona ma za zadanie kontrolować i sortować odzież reklamowaną przez klientów.

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na 12 miesięcy
  • preferowane zgłoszenia od pań
  • wysoka motywacja
  • doświadczenie w pracy magazynowej – konieczne
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • zręczność
  • możliwość wykonywania pracy zmianowej

Oferujemy:

  • umowę o pracę zgodną z niemieckim prawem pracy
  • opłacanie składek umożliwiających korzystania ze świadczeń socjalnych oraz opieki zdrowotnej
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • prawo do płatnego urlopu
  • pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie na miejscu
  • organizujemy płatny przejazd do i z Polski
  • przejazdy między zamieszkaniem a pracą są bezpłatne

Aplikacja:
Chętnych prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem CV należy przesłać na adres:

  • marcelina.chawa@supplycs.de

źródło: http://www.praca4u.net/praca-od-zaraz-dla-kobiet-sortowanie-odziezy-id309866.html

ID ogłoszenia: 9655b0dfd97e958

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.