€ 15,00€ brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla lakierników przemysłowych w Ilmenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 listopada 2020 01:11

Dla lakierników przemysłowych w miejscowości Ilmenau dostępna do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech przy lakierowaniu elementów i konstrukcji stalowych.

PRACA DLA LAKIERNIKA
Praca koło ILMENAU

OPIS STANOWISKA PRACY
• Przygotowywanie materiału do malowania (czyszczenie i szlifowanie)
• Mieszanie farb
• Lakierowanie elementów i konstrukcji stalowych oraz aluminiowych pistoletem z pompą

WYMAGANIA
• Doświadczenie w zawodzie lakiernika
• Dokładność i precyzyjność
• Elastyczność czasowa i gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Własny samochód oraz prawo jazdy mile widziane
• Podstawy języka niemieckiego mile widziane

OFERUJEMY
• Niemiecką umowę o pracę
• Wynagrodzenie 15,00€ brutto/godz.
• Premie urlopowe oraz świąteczne
• Dodatki za pracę w nocy, w nadgodzinach oraz w niedziele
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
• 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
• Pełen pakiet ubezpieczenia

CV prosimy przesyłać na adres email: info@lpi-workservice.de
Więcej informacji pod numerem telefonu: +4936217366336
WWW:

ID ogłoszenia: 3715faab936cf08e

Brak tagów