€ do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla operatora wózka widłowego Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 lipca 2015 03:37

Aktualnie mamy do zaproponowania pracę w Niemczech na stanowisku operatora wózka widłowego wysokiego składowania. Zatrudnienie dla Polaków w Ingolstadt od zaraz.

Stanowisko: Operator wózka widłowego wysokiego składowania

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Nr referencyjny: BOX/2015/DE

Termin: od zaraz

Miejsce: Ingolstadt, Niemcy

Obowiązki:

  • Zatrudnienie na magazynie przy pracach polegających na obsłudze wózka widłowego wysokiego składowania.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za załadunek oraz wyładunek metalowych skrzyń.

Oczekiwania:

  • konieczne jest posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie licencji na korzystanie z wózków widłowych
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość wzięcia udziały w rozmowie kwalifikacyjnej w Pszczynie dnia 7 lipca
  • gotowość do zabrania swojego auta

Zapewniamy:

  • zamieszkanie
  • możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • praca w stabilnej niemieckiej firmie

Aplikacja:

Zgłoszenie należy przesłać za pośrednictwem formularza znajdującego się na poniższej stronie:

Prosimy pamiętać o wpisaniu w formularz numeru referencyjnego.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/operator-wozka-widlowego-wysokiego-skladowania-2823291.html

ID ogłoszenia: 54055943e07d9529