€ do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla opiekunki dziecięcej Bad Harzburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Harzburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 maja 2014 23:11

Rodzina z Bad Harzburg poszukuje pracownika na stanowisko opiekunka dziecięca. Praca w Niemczech przy prowadzeniu domu i opiece nad bliźniakami od zaraz. Rodzina zapewnia zamieszkanie oraz pełne wyżywienie.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Miejsce pracy: Bad Harzburg

Płaca: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca u Niemieckiej rodziny przy opiece nad rocznymi bliźniakami.
  • Do zadań będzie należało również pomoc w prowadzeniu domu.
  • Rodzina zamieszkuje dom jednorodzinny, w domu są zwierzęta- pies oraz dwa koty.

Oczekiwania:

  • znajomość dobra języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy opiekunki, lub doświadczenie w pracy przy dzieciach
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców
  • pozytywne nastawienie
  • cierpliwość
  • duża odpowiedzialność
  • motywacja
  • wysokie zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę legalną na niemieckiej umowie, pracodawca zapewnia ubezpieczenie i składki
  • zamieszkanie i pełne wyżywienie bezpłatnie
  • dobre zarobki
  • bezpłatny dostęp do internetu
  • pomagamy w organizacji przejazdu
  • zatrudnienie przynajmniej na okres 2 miesięcy

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

  • praca@friggawork.pl

Formularz do wypełnienia znajduje się na stronie friggawork.pl prosimy dołączyć do tego aktualnie zdjęcie

Możliwość kontaktu telefonicznego: Agnieszka Orzeszyna 514 686 493

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/opiekunka-do-dziecka-niemcy-od-zaraz-2307915.html

ID ogłoszenia: 684537f2231be429

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Niemczech dla opiekunki dziecięcej Bad Harzburg”

  1. Witam czy ma może pani już opiekunkę?