Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1300 Euro netto/msc

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla opiekunki na zastępstwo w Leverkusen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leverkusen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 15 lutego 2018 01:13
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz dam pracę w Niemczech dla opiekunki na zastępstwo w Leverkusen

Opis

Od zaraz pilnie poszukiwana opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech na zastępstwo w Leverkusen. Zlecenie przy opiece nad starszą Panią w wieku 88 lat, która ma problemy z sercem oraz osteoporozę.

Zastępstwo w Leverkusen! Od zaraz

Zlecenie dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego.

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 88 lat Wzrost: 150 cm Waga: 53 kg
Podopieczna cierpi na demencję, która objawia się przede wszystkim poprzez zaburzoną orientacją czasową. Ma problemy z sercem oraz osteoporozę. Ma założony cewnik (niewydolność nerek). Głownie leży w łóżku, bardzo dużo czasu przesypia, przemieszcza się jedynie na wózku, jest bardzo osłabiona, może ustać chwilę o własnych siłach. Podopieczna przesypia noce. Wymaga wsparcia przy czynnościach pielęgnacyjnych. Wstaje o 7:30, spać idzie o 20:00. Należy motywować podopieczną do picia. 2x w tygodniu przychodzi ergoterapeuta, 2x w tygodniu fizjoerapeuta, 1x w tygodniu inna opiekunka na 2h popołudniu.

Obowiązki:
Opiekunka nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Wychodzi na spacer z podopieczną. Prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy. pierze, prasuje itp. i prowadzi gospodarstwo domowe.

Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym – 100 m2 z ogrodem (jest ogrodnik). Niedaleko domu są sklepy. Do dyspozycji na miejscu rower. Dla opiekunki pokój z oddzielną łazienką. Jest internet+połączenia do PL
Przychodzą 3 panie do pomocy – Córka która bardzo często pomaga opiekunce, chce by mama miała jak najlepiej, pani Irena (Polka mieszkająca w sąsiedztwie) przychodzi na każdą prośbę opiekunki do pomocy (wystarczy do niej zadzwonić), pflegedienst przychodzi codziennie by pomóc przy higienie, podaniu leków, obsłudze cewnika, w okolicy mieszka dużo Polaków.

Stawka: 1250-1300Euro netto/msc + 100 Euro netto premii wielkanocnej

+48 570 624 703
Pflege mit Herzen.

ID ogłoszenia: 265a828f3132f73

ilość wszystkich wyświetleń: 735, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.