Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1200 euro

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla opiekunki osób starszych Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Göppingen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2018 04:26
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz dam pracę w Niemczech dla opiekunki osób starszych Stuttgart

Opis

W okolicach Stuttgartu do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Zatrudnienie przy opiece nad Panią 81 lat, która jest sparaliżowana po wylewie.

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k. zatrudni Opiekunkę osób starszych w Göppingen, ok. Stuttgartu, (Badenia-Wirtembergia), Niemcy.

Podopieczna ma 81 lat, 160 cm wzrostu i waży 62 kg.

Ma I grupę inwalidzką. Jest po wylewie, prawa strona ciała została sparaliżowana, poruszą się za pomocą laski. Korzysta samodzielnie z toalety. Psychicznie jest sprawna. Ma problemy z mową, przez co kontakt z nią jest utrudniony i czasem denerwuje się z tego powodu. Do podopiecznej przychodzi opieka medyczna i logopeda.

Do obowiązków opiekunki należy: pomoc w codziennych czynnościach takich jak: mycie, przebieranie. Dodatkowo prowadzenie gospodarstwa domowego – robienie zakupów, gotowanie, utrzymywanie domu w czystości. Nadzorowanie podopiecznej w ciągu dnia, wychodzenie na spacery. Seniorka na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim.

Podopieczna mieszka sama. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do internetu.

Poszukujemy pań z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Wymagane prawo jazdo. Zlecenie od zaraz na dwa miesiące – 1200EUR netto/m-c

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl

ID ogłoszenia: 6865a69ed70a0cb6

 

ilość wszystkich wyświetleń: 525, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.