€ 1200 Euro

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla opiekunki osoby starszej Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Do ustalenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2014 23:42

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla Polek bez doświadczenia na stanowisko opiekunki osób starszych w miejscowości Fulda. Zatrudnienie od zaraz w opiece oraz pomocy przy prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Miejsce pracy: Bimbach (okolice Fuldy)

Termin: Od zaraz

Szczegóły zlecenia:

Podopieczna ma 91 lat o, jest po operacji stawu biodrowego oraz cierpi na osteoporozę, porusza się na wózku inwalidzkim, jednak większość czasu spędza w łóżku. Jest osobą całkowicie sprawną umysłowo. Potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach w prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Zakres obowiązków:

- Opieka i wsparcie podopiecznego
- Asystowanie w codziennych czynnościach
- Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- Prawo jazdy kat. B

Gwarantujemy:

- Legalne zatrudnienie
- Odprowadzane składki ZUS
- Zaświadczenia A1
- Bezpłatny transport lub zwrot kosztów dojazdu
- Dodatkowe ubezpieczenie za granicą
- Stały kontakt z pracownikami ProPersonal – bezwzględna opieka oraz wsparcie przez firmę w każdej sytuacji

Jak Aplikować?

Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić:

+48 89 679 03 20
+48 531 413 000
+48 608 598 733
+48 535 222 961

E-mail: rekrutacja@propersonal.pl, kontakt@propersonal.pl

Serdecznie Zapraszamy do Aplikowania!

ID ogłoszenia: 59553fc6c5eab076

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ProPersonal
  • Zarejestrowany od: 4 lipca 2014

Inne przedmioty dodane przez ProPersonal

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez ProPersonal »