€ 2300-2700/mc brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka na produkcji detergentów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2021 01:12

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji detergentów. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii również dla par i bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione jest odpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Miasto: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 2300 do 2700 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • nieskomplikowane i powtarzalne prace produkcyjne w fabryce detergentów
  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, który posiada wdrożone najwyższe normy BHP w trakcie pandemii
  • prace polegać będą na przeprowadzaniu skrupulatnej kontroli jakości, dbaniu o ciągłość, obsługiwaniu maszyn produkcyjnych, ustawianiu na taśmie pustych opakowań, pakowaniu, etykietowaniu itp.

Oczekiwania:

  • zaangażowanie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie
  • solidność, energiczność

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne w cenie 350 euro miesięcznie od osoby
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 350 euro miesięcznie od osoby
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • gwarancja rozwoju

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem CV, na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2021/22

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-produkcja-detergentow-dam-prace-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-w-koln/

ID ogłoszenia: 37861b099aa01efd

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka na produkcji detergentów Kolonia”

  1. 692012473