€ 1780+zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech 2018 dla par bez języka pakowanie bakalii Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2018 05:46

Oferujemy możliwość zatrudnienia 2018 bez znajomości języka w Stuttgarcie od zaraz na stanowisku pakowacza. Niemcy praca dla par przy pakowaniu bakalii. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez cały okres trwania umowy.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Start: od zaraz

Wakaty: 4

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 1780 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem wyrobów spożywczych – posypek do ciast, owoców suszonych oraz kandyzowanych
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego to między innymi: obsługiwanie maszyn, przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie itp.

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zręczność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zmotywowanie i odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • szybkie przyswajanie informacji
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • możliwość skorzystania z tanich obiadów na miejscu
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pomoc w sprawach codziennych i przy rekrutacji

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez adres poniższy:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowacz bakalii, od kwietnia 2018, Hanower, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-bakalii-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 3835ac69a7a7bd47

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech 2018 dla par bez języka pakowanie bakalii Stuttgart”

  1. Witam, jestem zainteresowany wraz z kolegą proszę o kontakt: mboroo420@gmail.com

  2. Witam jestem zainteresowany wraz z grupą 5 osobowa. Mój e-mail Wojciechowski.k000@o2.pl

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.