€ 2500/mc brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu kawy Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 stycznia 2023 01:37

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie w Kolonii dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Doświadczenie mile widziane, ale niewymagane.

Stanowisko: pakowacz kawy

Liczba wakatów: 10

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2500 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna, powtarzalna przy linii produkcyjnej
  • do zadań należeć będzie zbieranie i pakowanie zestawów ze słoiczkiem kawy

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • zwinność, energiczność
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • pracowitość
  • możliwość wykonywania pracy w systemie zmianowym
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • za darmo zorganizowane zamieszkanie na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • prawo do płatnego urlopu
  • świadczenia socjalne
  • zatrudnienie możliwe dla par i grup

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Pakowanie kawy, Kolonia styczeń_23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 48363aed8b5c36e6