€ 2600 - 3000 €

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla spawaczy MAG, Ehingen (Donau)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ehingen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: bezterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2018 01:43

Od zaraz aktualna oferta pracy w Niemczech dla spawaczy MAG w rejonie Ehingen (Donau). Zatrudnienie przy spawaniu elementów do maszyn rolniczych wykonanych z blachy.

Opis stanowiska:
.spawanie blach od 2 do 18 mm,
.podzespoly do maszyn rolniczych

Wymagania:
.Minimum 2 letnie udokumentowane doswiadczenie w zawodzie
.Komunikatywna lub podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego (warunek konieczny)
.Prawo jazdy kat. B + wlasny samochód na wyjazd (mile widziane)

Nasza oferta:
· niemiecka umowa o prace na niemieckich warunkach
· dlugoterminowy kontrakt
· umowy na czas nieokreslony
· atrakcyjne wynagrodzenie z mozliwoscia podwyzki (dodatek branzowy)
· mozliwe nadgodziny
· zakwaterowanie platne zoorganizowane przez pracodawce
· wynagrodzenie platne miesiecznie na konto pracownika
· mozliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek
· pelne niemieckie ubezpieczenie spoleczne i zdrowotne
· opieka koordynatora polskojezycznego

Z góry serdecznie dziekuje za Panstwa aplikacje!

sky Personal
Telefon: +49 5242 97606-0

ID ogłoszenia: 3845a6b3500043dc

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez skypersonalmichniewicz

Ostatnie przedmioty dodane przez skypersonalmichniewicz »