€ 13€/h+40€/d

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla spawaczy MIG-MAG w Brackenheim 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brackenheim
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lutego 2021 03:42

Agencja zatrudnienia poszukuje od zaraz doświadczonych spawaczy MIG-MAG do pracy w Niemczech 2021. Oferta z Brackenheim przy spawaniu kotłów oraz silosów.

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Spawacz MIG/MAG

Miejsce pracy: Niemcy – Brackenheim

Zakres obowiązków:
– spawanie kotłów oraz silosów
– praca na podstawie rysunku technicznego
– stawka: 13,00 euro brutto/h + 40,00 euro netto dziennej

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe
– doświadczenie zawodowe
– wymagane aktualne certyfikaty spawalnicze MIG/MAG
– znajomość języka niemieckiego – poziom A2
– precyzja i dokładność
– gotowość pracy na zmiany
– samodzielność

Oferujemy:
– umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
– do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
– mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
– zakwaterowanie
– dodatek urlopowy i świąteczny
– możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
– odzież roboczą
– płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

profil@lupa-personal.de dodając dodając w temacie numer referencyjny: BRACK/DE/2021

ID ogłoszenia: 783601ab53e73b46