€ 8,90 euro brutto/h + zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech Dortmund bez języka pakowanie deserów lodowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 lutego 2016 05:11

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na produkcji przy pakowaniu deserów lodowych. Oferta z Dortmundu dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem.

Start: od zaraz

Miejsce: Dortmund, Niemcy

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Zarobki: 8,90 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • pracownik musi wykonywać powierzone zadania zgodnie z zasadami BHP – w odpowiedniej odzieży i zachowaniem szczególnej higieny osobistej
  • praca polega na pakowaniu deserów lodowych i kontroli jakości

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie o profilu gastronomicznym
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • przestrzeganie zasad BHP
  • duża odpowiedzialność
  • możliwość pracy zespołowej oraz samodzielnej

Oferujemy:

  • niepłatne lokum zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz na czas określony
  • zapewnione przejazdy pomiędzy zakwaterowaniem a miejscem pracy
  • praca w systemie 8h pracy przez 5 dni tygodniowo, pracownikom przysługuje 30 minutowa przerwa

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca Niemcy pakowanie deserów lodowych, Dortmund. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-deserow-lodowych-praca-niemcy-bez-jezyka-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 1256ce3b84b0511

8 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech Dortmund bez języka pakowanie deserów lodowych”

  1. monika151515 na 25 lutego 2016 @ 10:18

    Witam!Jestem zainteresowana oferta pracy wraz z moim partnerem proszę o kontak na E-mial rozmusmonika2@gmail.com.lub pod tel.721670687

  2. ArtekSo1996 na 28 lutego 2016 @ 11:04

    Chetnie podejme prace z dziewczyna od 1 kwietnia nr tel. 732929826

  3. Wojciech 1981 na 28 lutego 2016 @ 13:52

    Witam.
    Jestem wraz z dziewczyną zainteresowany przedstawioną przez Państwa ofertą pracy.
    proszę o kontakt pod numerem tel.723146863

  4. iwonka294 na 29 lutego 2016 @ 18:59

    Witam jestem zainteresowana tą pracą jak najbardziej i pracowałam w gastronomi .Kontakt 665868224 e-mail wiktoria.janowska@op.pl

  5. dariusz88 na 1 marca 2016 @ 11:07

    Witam ja z narzeczona możemy podjąć tą prace od zaraz zostawiam nr i emaila 570-455-671 duziu.mix4@vp.pl

  6. Maciek23 na 1 marca 2016 @ 13:58

    Witam jestem zainteresowany przedstawioną prze Państwa ofertą pracy. Prosze o kontakt pod numerem 723-218-870

  7. przemek952 na 4 marca 2016 @ 18:33

    Dzien dobry jestem zainteresowany praca w Dortmundzie ja mieszkam nie daleko Dortmundu prosil bym o Kontakt na e mail przemek952@o2.pl

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.