€ 9-15/h netto

Od zaraz dam pracę w Niemczech na budowie bez języka przy rozbiórkach Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 września 2021 00:45

Oferta aktualnej pracy w Niemczech na budowie przy rozbiórkach. Zatrudnienie możliwe od zaraz dla budowlańców bez znajomości języka przy wyburzaniu zleconych budynków.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy rozbiórkach

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: od 9 do 15 euro netto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy rozbiórkach budowlanych, do zadań należy wyburzanie ścian działowych, demontaż armatury, drzwi, okien
  • obowiązkiem będzie załadunek
  • zadania wykonywane są zespołowo

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność wydajnej pracy w grupie
  • brak nałogu alkoholowego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • praktyczna zdolność obsługiwania narzędzi i urządzeń budowlanych – np. udarowych młotów wyburzeniowych, szlifierki kątowej

Zapewniamy:

  • narzędzia budowlane do pracy
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu – meldunek
  • umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • zapewnione przejazdy wewnętrzne
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pełny etat

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 501823273

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-hamburg-na-budowie-przy-rozbiorkach-CID4-IDLpMkd.html

ID ogłoszenia: 28861507ba0c936a