€ 14,50-15,50/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech na budowie dla glazurnika Ascholding 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ascholding
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2020 03:16

Oferujemy zatrudnienie na budowie w Ascholding dla glazurników-kafelkarzy. Aktualna od zaraz praca w Niemczech z podstawową znajomością języka i doświadczeniem w budownictwie.

Stanowisko: Glazurnik – pracownik budowlany

Lokalizacja: Ascholding, Niemcy

Pensja: od 14,50 do 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: na pół roku

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie podłoża pod dalsze prace
  • układanie płytek – w basenach, na tarasach i budynkach użytkowych
  • układanie również płytek dużych w wymiarze 60 x 120

Oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie ukończonego kursu glazurnika
  • praktyczna umiejętność czytania rysunku technicznego
  • atutem będzie posiadanie auta na wyjazd
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane niedaleko miejsca pracy
  • atrakcyjna stawkę godzinową, ustalaną na podstawie posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 6 miesięcy
  • pracodawca zapewnia dopłaty za przejazd do Polski do Niemiec i z powrotem
  • opcja pobierania zaliczek
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, płatnych 25-100%
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego
  • świadczenia socjalne
  • opcja podjęcia stałej pracy dla najlepszych

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/glazurnik-ascholding,oferta,7634469

ID ogłoszenia: 1625f4ba172e201a