€ do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Niemczech na budowie dla malarza-pomocnika bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 marca 2020 04:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla malarza i pomocnika malarza. Zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka niemieckiego. Niezbędne do podjęcia tej pracy jest doświadczenie.

Stanowisko: Malarz – pomocnik malarza

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • oferta pracy w Niemczech dla malarza lub pomocnika malarza budowlanego
  • do zadań osób zatrudnionych będzie wykonywanie prac wykończeniowych oraz malowanie pomieszczeń z użyciem różnych farb, metod i urządzeń

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • zdolność do tapetowania jest mile widziana
  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie, pracowitość, sumienność

Zapewniamy:

  • dobre zarobki wypłacane terminowo
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • raz na tydzień możliwość pobierania zaliczek
  • atrakcyjny dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych
  • pracę na dłużej
  • zakwaterowanie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.infopraca.pl/praca/malarz-pomocnik-malarza-praca-niemcy-od-zaraz/niemcy-stuttgart/14810506

ID ogłoszenia: 7395e5f8e3eb7ebe