€ 12 euro netto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech na budowie dla płytkarzy-glazurników, Bad Langensalza

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Langensalza
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2017 04:03

Agencja rekrutacyjna „Factory 600″ potrzebuje glazurników-płytkarzy gotowych do wyjazdu i pracy w Niemczech na budowie w Turyngii przy układaniu kafelków.

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Niemczech dla glazurników/kafelkarzy/płytkarzy.

Zakres obowiązków:
- szlifowanie i gruntowanie podłoża;
- układanie płytek przy użyciu kleju na bazie żywic epoksydowych.

Wymagania:
- doświadczenie w układaniu płytek przy użyciu kleju na bazie żywic epoksydowych;
- podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą;
- stawka 12 euro netto/h;
- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę;
- pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

CV prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

ID ogłoszenia: 95258e7157135a2f