€ 1450 euro brutto miesięcznie

Od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie AGD bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 lutego 2016 04:11

Hurtownia AGD z Berlina oferuje pracę w Niemczech od zaraz na magazynie. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu zamówień na artykuły gospodarstwa domowego.

Stanowisko: Magazynier

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 1450 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 2

Zakres obowiązków:

  • Praca na magazynie hurtowni AGD w roli magazyniera. Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za zbieranie zamówień i załadunek artykułów na palety. Konieczne będzie kompletowanie towaru na ręczne wózki paletowe typu “piesek” lub zbieranie zamówień z wykorzystaniem wózków widłowych (dla osób z uprawnieniami).

Oczekiwania:

  • uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem
  • dyspozycyjność od zaraz
  • duża samodzielność
  • możliwość przyjechania do Niemiec swoim samochodem

Zapewniamy:

  • pracodawca oferuje pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania na terenie Niemiec
  • w razie konieczności możliwość skontaktowania się telefonicznego z polskojęzycznym opiekunem
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas w systemie miesięcznym
  • pełne wsparcie przy dopełnieniu niezbędnych formalności, w tym również tłumaczeniu dokumentów

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: hurtowniaAGD03/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 87956ca0b71bb334

4 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie AGD bez języka Berlin”

  1. witam, jestem chetny do takiej pracy prosze o kontakt e-lukas.sklep@o2.pl lub 797 912 593

  2. Jestem zainteresowany oferta razem ze szwagrem jesteśmy gotowi na wyjazd .tel 729316896

  3. Zgredzik69 na 23 lutego 2016 @ 20:46

    Witam ,czy jest mozliwosc podjecia tej pracy od Czerwca ?

  4. Jestem zainteresowany pracą posiadam własne auto , prawo jazdy kat.B , mam wykształcenie średnie techniczne , tel. 530-215-519,
    WIESŁAW …