€ 1200-1600

Od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie bez języka (różne lokalizacje)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: różne lokalizacje
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 9 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 lipca 2019 03:12

W różnych lokalizacjach na terenie całego kraju dostępna od zaraz ciekawa praca w Niemczech dla komisjonerów. Zatrudnienie bez języka na magazynach przy kompletowaniu zamówień z pomocą zestawu słuchawkowego.

Komisjoner, pracownik magazynowy – Niemcy – różne lokalizacje

Zakres obowiązków:
– zbieranie zamówień przy pomocy zestawu słuchawkowego lub wózka widłowego z monitorem

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:
– Doświadczenia na magazynie
– Rzetelności, dyspozycyjności, umiejętności pracy w grupie
– Gotowości do pracy zmianowej
– własny samochód (mile widziany)

Na co możesz liczyć z naszej strony:
– Zatrudnienie na dłuższy okres
– niemiecka umowa – pierwsza na 9 miesięcy (dwujęzyczna)
– stawka startowa od 9,79€-10€ brutto + premie
– Szkolenie wdrożeniowe
– dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%
– 200 € dodatku za użytkowanie własnego samochodu (celem dojazdu do pracy)
– Wsparcie polskiego koordynatora
– możliwość firmowego zakwaterowania

Zadzwoń +48609025434 lub
prosimy o przesłanie CV na adres dominika.rekrutacjaa@gmail.com

ID ogłoszenia: 3665d37f7084a24e